Upravit stránku

KOMENDA NĚMECKÁ

Helbirga

Komtur: (řízením pověřen čestný rytíř)

Stefan rytíř Gatzhammer, von, Prof., ICDr., M.A.phil. 
univerzitní profesor Univerzita Potsdam 
nar. 08.09.1964                                             
inv. 27.05.2001 

Vicekomtur:

Jan rytíř Campbell, von, Prof., Dr., Dipl. Ing., Ph.D. 
univerzitní pedagog a poradce 
nar. 21.11. 1946                                            
inv. 10.11.2012 

Čestní rytíři:

Elmar rytíř Güthoff, von, Prof., ICDr.,ThDr.
univerzitní profesor Univerzita München a Potsdam
nar. 26.03.1961
inv. 25.05.2002

Detlev rytíř Belling, von, Prof., Dr.iur., M.C.L.
univerzitní profesor Univerzita Potsdam
nar. 02.06.1952
inv. 06.09.2003

Andreas-Abraham rytíř Thiermeyer, von, Dr.,
archimandrita, rektor
nar. 01.10. 1949
inv. 29.05.2004

Vladislav I.
Richenza

Hermann rytíř Schoenauer, von, Pfr.,Prof.
rektor Bavorské diakonie
nar. 22.05.1950
inv. 28.05.2005

Franz rytíř Kalde, von, Doc., ICDr.
soudce Metropolitního soudu v Paderborn
univerzitní docent Univerzita Salzburg
nar. 31.05.1962
inv. 25.05.2002

Gregor M. rytíř Hanke, von, Dr., OSB
biskup
nar. 02.07. 1954
inv. 29.05.2004

 

Walter rytíř Homolka, von, Prof., Dr.
rabín, rektor AGK guvernér Světové unie progresivního židovstva
nar. 21.05.1964
inv. 28.05.2005

Bernd rytíř Jacob, von, Doc., Dipl. Spk.Betriebswirt,
předseda správní rady Evangelische Kreditgenossenschaft e.G.
nar. 06.08.1948
inv. 26.05.2006

 

 

Soběslav