Upravit stránku

KOMENDA RAKOUSKO-UHERSKÁ

Komtur: (pověřen řízením čestný rytíř) 

Nikolaus rytíř Hatiar, von, JUDr., Lic.iur.can. 
soudce, římsko-katolický duchovní kaplan Rytířského řádu sv. Lazara Jeruzalémského
nar. 11.06.1962                                               
inv. 27.05.2001 

Vicekomtur: (byl-li jmenován) 

Čestní rytíři:

Karl Josef rytíř Fritsche, von 
emeritní starosta 
nar. 02.03.1942                                         
inv.17.09.2005 

Peter rytíř Ludwig, von, Dr 
ministerský rada v.v. 
nar. 21.08.1942                                        
inv. 29.05.2009 

Gerhard rytíř Steinbacher, von, Prof. 
profesor náboženství 
nar. 19.01.1938                                        
inv. 04.06.2010 

Mirjana dáma Sabol, von
pastorační asistentka
nar. 30.05.1968                                             
inv. 25.05.2012

Břetislav I.
Luitgarda

Werner Hermann Franz rytíř Manndorf, von
etnograf (Heimatforscher)
nar. 14.03.1929
inv. 26.05.2006

Alexander rytíř Baranek, von, Dr. med.
lékař - chirurg
nar. 29.01.1950
inv. 27.05.2011

Wolfgang rytíř Dreier, von
realitní makléř
nar. 14.05.1960
inv. 10.11.2012