Upravit stránku

KOMENDA SLOVENSKÁ

Komtur: (pověřen řízením čestný rytíř) 

rytíř Zdenko Heriban                                  
inv. 23.05.2008 

Vicekomtur: 

rytíř Peter Kralovič                   
inv. 04.06.2010 

Členové:

rytíř Ivan Cichovský
inv. 06.11.2010

rytíř Ing.Jan Sakocy
inv. 31.8.1995

Irytíř ng.Desiderius Fúrst Ostrogonac
inv. 31.8.1995

rytíř Tibor Jojs Fúrst
inv. 31.8.1995

rytíř Josef Fodrek
inv. 31.8.1995

rytíř Dr. Marian Kysel
inv. 31.8.1995

rytíř Ing.H.C.Stefan J. Minarik
inv. 31.8.1995

rytíř Ing.Juraj Kovacik
inv. 31.8.1995

rytíř Dipl. Ing. Stefan Veselovsky
inv. 31.8.1995

rytíř Dipl. Ing. Pavol Machovic
inv. 31.8.1995

rytíř Mag. Vladimir Hubacek
inv. 31.8.1995

rytíř Dipl. Ing. Adolf Gombik
inv. 31.8.1995

rytíř Dr. Eduard Wiehemem Buvse
inv. 31.8.1995

rytíř Dr. Karol Rajtar
inv. 31.8.1995

rytíř Dr. Pavel Obetko
inv. 31.8.1995

rytíř Marian Pavlovic
inv. 31.8.1995

Čestní rytíři:

rytíř Rudolf Maslák, msgr., Dipl. Ing., ThLic.
římsko-katolický duchovní kaplan Rytířského řádu sv. Lazara Jeruzalémského
inv. 06.09.2003

rytíř Emanuel Čačaný, Dipl.Ing.
inv. 06.09.2003

rytíř Karol Laboš
inv. 23.05.2008

rytíř Zdeněk Beneš, Dipl. Ing.
inv. 29.05.2009

rytíř Josef Dolník, Dipl.Ing.
inv. 07.11.2009

dáma Eliška Hubináková
inv. 07.11.2009

rytíř Pavel Milata
vicevelmistr
inv. 29.05.2009

rytíř Miroslav Mečár, Dipl.Ing., CSc., doc.
inv. 07.11.2009

rytíř Ladislav Borko
inv. 04.06.2010

rytíř Peter Guzmický
inv. 04.06.2010

rytíř Pavel Koncoš, Dipl. Ing.
inv. 04.06.2010

rytíř Michal Sklenka, RSDr., Mgr.
inv. 06.11.2010

rytíř Jaroslav Cigaňák, MUDr., PhD.
inv. 27.05.2011

rytíř Ján Vaverčák
inv. 27.05.2011

dáma Božena Kováčová, Dipl. Ing.
inv. 27.05.2011

rytíř Marián Feduš, msgre. ICDr., PeadDr. PhD.
inv. 24.05.2013

dáma Helena Kralovičová
inv. 24.05.2013

rytíř Marcel Paxian
inv. 24.05.2013

rytíř Peter Hlaváč, Dipl.Ing.
inv. 24.05.2013

rytíř Aurel Jansčák
inv. 24.05.2013

 

rytíř Miloš Večeřa
inv. 24.05.2013

rytíř Peter Janíček, Dipl.Ing.
inv. 20.06.2015